GÖLBAŞI’NDA BİR BAŞARI HİKAYESİ

Fuat ve Servet Güder kardeşler genç yaşlarına rağmen Gölbaşı’nda halıcılık sektöründe faaliyet gösteren firmaları ile kısa sürede imrenilecek bir başarı öyküsünün kahramanı oldular.

1986 doğumlu ağabey Fuat Güder ile kardeşi 1991 doğumlu Servet Güder 3 yıldır halıcılık sektöründe faaliyet gösteriyorlar. Fuat Güder’in halıcılık sektörüne adım atması ise bir halı firmasında koordinatör olarak çalışması ile başlıyor.

Bir süre koordinatör olarak görev yaptığı firmada sektörü tanıyan Fuat Güder daha sonra ise kardeşi Servet Güder ile birlikte bu sektörde kendi firmasını kurmaya karar veriyor.

Ve bundan tam 1 sene önce Türkiye’nin en önemli halı markalarını Gölbaşılarla buluşturan ve Gölbaşı’nın n büyük halı mağazası olma özelliğini e taşıyan GÜDERLER HALI Fuarı’nı hizmete açıyor…

Gölbaşılıların yoğun ilgisi ile karşılaşan ürün kalitesi, çeşitliliği güven ve hizmet kalitesi ile birlikte kısa sürede büyüyen Güder Kardeşler geçtiğimiz günlerde ise bu büyümenin adeta “imzası” olarak nitelenebilecek olan ve tekstil,yatak bazası,ev aksesuarları ve mobilya aksesuarları satan 2. Şubelerini GÜDERLER EV CONCEPT adı altında faaliyete geçiriyorlar.

250 m2’lik kapasitesi bulunan Güderler Ev Concept, Gölbaşılılar için uyku setinden, yatak bazasına kadar ev tekstili alanında geniş bir yelpazede ürünlerini sunuyor.

270m2 kapalı alana sahip olan GÜDERLER HALI FUARI ise Türkiye’nin en seçkin halı markalarını en uygun fiyatlar ile Gölbaşı’nda buluşturan adres olarak yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Firma ekonomi ve kaliteyi vatandaşlara bir arada sunmakta…

GÜDERLER HALI Fuarı’nı kurdukları günlerde geçmiş iş yaşamında çalıştığı halı mağazasında koordinatör olarak görev yaptığı yıllardaki gözlem ve tecrübelerini bir araya getiren Fuat Güder Gölbaşı’nda kapsamlı ve ürün gamı geniş bir halı mağazası eksikliğini gördüklerini belirtiyor…

Kardeşi Servet Güder ile birlikte 2 genç girişimci olarak bildikleri bir sektör olan halıcılık sektöründe Gölbaşı’na yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek yola çıktıklarını belirten Fuat Güder “Bu hedefimizden hiç vazgeçmeden, ilk günkü heyecanımızı hiç yitirmeden ve her geçen gün çıtamızı biraz daha yükselterek çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

Fuat Güder “Şimdiye kadar Gölbaşı’nda çok fazla alışılmamış hatta yapılmamış tarzda bir vizyonla hareket ettik ve Gölbaşı’nın en büyük halı mağazasını kurduk. Mağazamızı ilk kurduğumuz günlerde bizim başarılı olacağımıza dair şüphe ile bakanların bugün bizi taktirle karşılıyor oluşu başarımızın da en önemli göstergelerinden birisi şüphesiz….

Bu başarıda kaliteli ürün gamımız ile birlikte her bütçeye uygun ürünleri mağazamızda Gölbaşılılar ile buluşturabilmemizin de çok ciddi payı var.

Hal böyle olunca Gölbaşı halkı da bize teveccüh gösterdi” şeklinde konuşuyor.

Kısa sürede büyüme kararı aldıklarını ifade eden Fuat Güder bu kararı aldıktan sonra ciddi bir piyasa analizi gerçekleştirdiklerini ve 2. Şubeleri’nin farklı bir konsepi ile hizmet vermesi gerektiği kararına vardıklarını söylüyor.

Fuat Güder bu noktada ev tekstili, ev aksesuarları, uyku setleri, masa sandalye gibi değişik bir ürün gamı ile ev tekstili yönünden farklı bir konsept geliştirerek 2. Şubelerini açtıklarını ifade ediyor.

İlk şubelerine olduğu gibi 2. Şubelerine ve bu şubenin konseptine de vatandaşların kısa sürede yoğun ilgi gösterdiklerini ifade eden Fuat Güder

“Biz de Gölbaşılıların bu ilgisine layık olmak için her gün hizmet ve ürün kalitemizi geliştirerek çalışıyoruz. Ve bu şekilde yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuşuyor.

Gelecek ile ilgili planlarını ve hedeflerini de anlatan başarılı ve genç işadamı “En büyük hedefimiz emin adımlar ile büyüme stratejimizi sürekli kılabilmek ve bunun yanı sıra kısa sürede kurumsal bir yapıya firmamızı oturtmak” şeklinde konuşuyor.

Fuat Güder son olarak “Gölbaşılıları halı mağazamıza olduğu gibi yeni açılan ev tekstili ve ev aksesuarları mağazamıza da bekliyoruz ve kendilerinin 2. Şubemizden de son derece memnun kalacaklarına emini.” dedi.